Yeni Dönem Astroloji Eğitimi Sınıfları (Ekim 2016)


Türkiye'nin müfredatı en geniş Astroloji Akademisi'nde yeni eğitim sınıfları Ekim ayında başlıyor.

24 yıllık tecrübesi olan eğitmenler Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer'in birlikte vereceği dersler için sınırlı kontenjan vardır.


Sınıflar:

Online : 20:00 - 22:00 aralığında. (Her Pazartesi)
İzmir Yüzyüze Sınıf 1: 19:00 - 22:00 aralığında. (Her Salı akşamı)
İzmir Yüzyüze Sınıf 2: 13:00 - 16:00 aralığında. (Her Perşembe öğlen) 

 

Temel Seviye 1 sınıfı toplamda 5 ay sürecektir.

Bu sınıflardan her hangi birisine kayıt olanlar vakitsizlik, tatil vb. gerekçelerle sınıflar arası geçiş yapabilirler (Gündüz katılamayan kişinin akşam sınıfına yada online sınıfına katılması gibi)Eğitim programı sonundaki sınavda % 70 ve üzeri başarı puanı alanlar Astroloji Akademisi onaylı sertifika alacaktır.

 

Kayıt şartları:

> Mezuniyetten sonra "astrolog" ünvanı adı altında astroloji ile bağlantılı olmayan (tarot bakmak, rüya yorumu yapmak gibi), astroloji sistemini sömürmeyecek olanlar.

> Ödemeler elden veya havale & kredi kartı seçenekleri ile şu bağlantı üzerinden yapılabilir: http://www.astrolojimarket.com/ozel-astroloji-dersi-pmu48

> Ödeme yapmadan önce, sormak istediğiniz sorular varsa 0232 381 04 92 numaralı telefonu arayabilir veya devrimdolen@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

> Yüzyüze katılmak isteyenler veya bilgi almak isteyenler için şirket merkezi adresimiz: Zodyak Astroloji Yayıncılık Binası, Mithatpaşa Cad. No: 117 Karataş/Konak/İzmir (Karataş Lisesi’nin tam karşısında tabelamız hemen görünmekte)


 

26.9.2016

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.