Yardımcı Öngörü Yöntemleri Webinar Paketi (Devrim D.G.)

Fiyat:
2.400,00 TL
İndirimli Fiyat (%16,7) :
2.000,00 TL
Kazancınız 400,00 TL


Not: Bu seminer canlı olarak yapılmış ve bitmiştir. Satın aldığınızda kayıtlı dersler gönderilecektir.

Astrolojik yardımcı öngörü teknikleri nelerdir? Gelecek tahminleri yaparken hangi yardımcı astroloji sistemleri, nasıl kullanılıyor?

Bu astroloji atölyesi katılımcıya, gelecek öngörüsünde kullanılan yardımcı sistemleri ve teknikleri anlatmayı, püf noktaları vermeyi amaçlamaktadır.
 

Not: Eğer Ana Öngörü Yöntemlerini kaçırdıysanız lütfen şu linke göz atın: Ana Öngörü Yöntemleri Atölyesi

Bir gelecek tahmininin basamakları nelerdir? Dikkat edilmesi gereken pozisyonlar ve püf noktaları nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını merak ediyor, temel astrolojik bilginiz varken, gelecek tahminleri konusunda kendinizi eksik hissediyorsanız bu atölye size uygun olabilir. Not: Temel seviyede de kendinizi eksik hissediyorsanız şu linki inceleyebilirsiniz: Astroloji Akademisi Harita Yorumlama Seminer Paketi
 

Atölye boyunca sadece kişi haritaları değil, olay ve ülke haritaları da incelenecek, farklı tekniklerle sunumlar, incelemeler yapılacaktır. Atölye boyunca düzinelerce örnek görmüş olacaksınız. Canlı seminer kayıt alınmaktadır ve dersler 3 ay boyunca kayıttan da izlenebilir.

 

Canlı derslerden örnek bir kaç görüntü için bkz: 

 

Dikkat: Bu seminere herhangi bir okuldan sadece Temel Seviye mezun öğrencileri katılabilir (Temel gezegen, burç, ev ve açı bilgisi olmalıdır).
 

 

Astrolojide Yardımcı Öngörü Tekniklerinde şunlar işlenecektir:
 

Transitler (Gezegenlerin burç geçişlerinde detay yakalamak, türetmeler, ingress haritalar, tutulmalar, transit açılar, cazimi, örtülmeler, retrolar, duraklar vb., Transitlerin natal üzerinde değerlendirilmesi)
 

Sene lordu incelemesi (Kalde sisteminde sene lordu, kombine, asteroidler/derin uzay nesneleri, diğer astronomik olaylar)
 

 

Atölye boyunca sadece kişi haritaları değil, olay ve ülke haritaları da incelenecek, farklı tekniklerle sunumlar, incelemeler yapılacaktır. Atölye boyunca düzinelerce örnek görmüş olacaksınız. Canlı seminer kayıt alınmaktadır ve dersler 3 ay boyunca kayıttan da izlenebilir.
 


21, 22, 23 ve 24 Şubat’ta 20:00 – 22:00 aralığında 4 gün, online.

 

Webinar Perculus üzerinden yapılmıştır, Size hesap açılıp kullanıcı adı ve şifreniz 2 iş günü içinde whatsapp üzerinden yollacaktır.
Webinar satın alındıktan sonra 3 Ay boyunca izlenebilecektir.

Bilgi almak için lütfen Tolga Mustafa Gürbak'la irtibata geçin: 0532 511 50 51

Not: Astroloji Akademisi öğrencilerine  (Temel ve İleri Seviye Öğrencilerine) ve Astroloji Derneği üyelerine indirimli fiyatı 1.000 TL dir. 

        Astroloji akademisi ve dernek üyeleri siteden satın alma yapmayacak aşağıda bulunan banka hesap bilgileri bölümündeki bankalardan birine havale yapıp Tolga Bey'e bilgi verecekler.

Satın aldığınızda Fatura Bilgilerinizi ve eposta adresinizi Whatsapp üzerinden Tolga bey'e iletmeniz gerekmektedir. İletilmediği takdirde eğitim açılamayacaktır!

 
Banka Hesap Sahibi Şube Kodu Hesap No IBAN
Halkbank Zodyak Astroloji Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. 0734 10260583 TR65 0001 2009 7340 0010 2605 83
Finansbank Zodyak Astroloji Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. Güzelyalı / İzmir 39645023 TR79 0011 1000 0000 0039 6450 23
Diğer Özellikler
Stok Kodu0139
MarkaAstroloji Akademisi
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.