Temel Seviye Astroloji Eğitimi Başlıyor (13 Şubat 2019)


Yeni Temel Seviye Astroloji Eğitimi Sınıfları hem online hem de İzmir'de yüzyüze eş zamanlı başlıyor.

Astrolojiyi 27 yıllık öncü bir astrologdan tüm yetkinliğiyle öğrenmek, yaşama yeni gözlüklerle bakabilmek, insanlar ve olaylar hakkında tahminler yapabilmek ister misiniz?
 
 

TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Süresi: 36 Hafta/72 Kredi

 

Açılacak sınıflar:

Yüzyüze ilk ders: 13 Şubat 2019, Çarşamba, 14:00 – 16:00 (Maksimum 10 kişi)
Online ilk ders: 13 Şubat 2019, Çarşamba, 20:00 – 22:00 (Maksimum 20 kişi)
 
Sınav ve Sertifika
Temel Seviye sınavını başarıyla geçenler Astroloji Akademisi Temel Seviye sertifikasını almaya ve eğer arzu ederlerse Orta Seviye programına geçmeye hak kazanırlar.

Sınav için 2 büt hakkı vardır, 2 bütte de kalan öğrenci kendi seviyesini online olarak 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz tekrar eder.
 
Esnek Şartlar
Yüzyüze öğrenciler kendi seviyelerinin online derslerine katılabilirler ve sınıflar arası eğer kontenjan doluluğu yoksa geçiş yapabilirler. Mesela ders kaçırırsanız aynı akşam online sınıfa katılarak izleyebilirsiniz. Veya sadece pekiştirme amaçlı da katılabilirsiniz.

Online öğrenciler yüzyüze katılma şansları doğduğunda -ve kontenjan sorunu yoksa- yüzyüze derslere girebilirler ve ek ücret ödemezler. Kaçırılan bir ders online olarak tekrar izlenebilir.

Herhangi bir sebeple derslere devam edemezseniz kaydınızı dondurarak daha sonra kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.
 
 
Eğitmen Devrim Dölen hakkında:
3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla  paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır.

Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:
2018 Gökyüzü Takvimi (Almanak), Uranian Astroloji & KozmobiyolojiAsteroid Sözlüğü (Program), Bitkiler: Astroloji & MitolojiTemel Seviye 1: Gezegenler & ElementlerTemel Seviye 2: BurçlarTemel Seviye 3: EvlerTemel Seviye 4: AçılarZodyak Astroloji Dergisi
 
Astroloji Eğitimi Ücreti:
Aylık (4 haftada bir ödenir): 450 TL (KDV, kargo ve Zodyak Astroloji Yayıncılık'tan çıkan eğitim kitapları ile dökümanlar, vb. her şey dahil)

Toplu ödemelerde % 15 iskonto uygulanır. Toplu ödeme yapmak için linke tıklayabilirsiniz: Astroloji Akademisi 9 Aylık Astroloji Dersi Toplu Ödeme

İlk ayın ödemesini yapmak ve kayıt olmak için linke tıklayınız: Astroloji Akademisi 1 aylık Astroloji Dersi
 
>>> 2 ay üst üste ücretini zamanında yatırmayanlar eğitimlerini dondurmuş kabul edilir ve kendilerine sunulan olanaklardan yararlanamazlar. Ücretler her 4 haftanın başlangıcında ödenmelidir.
 
 
Kayıt
Kayıt olmak için 0232 381 04 92 numaralı telefondan eğitim koordinatörümüz Gülden Bulut'la görüşebilirsiniz. 

0534 613 80 06 numaralı telefondan ise sadece Whatsapp'ı kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Kayıt olmak için mutlaka eğitim ücretinin yatırılmış olması ve kayıt formunun doldurularak adresimize gönderilmiş olması (imzalayarak Whatsapp'tan fotoğraf da gönderebilirsiniz) şarttır. 

Formu indirmek için lütfen linke tıklayınız: ASTROLOJİ AKADEMİSİ KAYIT FORMU

* Astroloji Akademisi herhangi bir sebeple veya sebep göstermeden bir adayı öğrenciliğe kabul etmeme hakkına sahiptir.
6.1.2019

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.