Tek Soruluk Danışmanlık

Lütfen Fiyat Sorunuz
Bu ürün temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Doğum saatini bilmeyenler ve netleştirmek isteyenler için.
KDV Dahil 5.000,00 TL
(Genişletilmiş 2. Basım)
300,00 TL
KDV Dahil 180,00 TL
%40
Astroloji Akademisi kurucusu Devrim Dölen Gürbak'ın Harita Yorumlama üzerine Webinarı
2.400,00 TL
KDV Dahil 2.000,00 TL
%16,7

Yoğunluktan dolayı şu an hizmet verilememektedir.


Kapsamlı bir analiz yerine tek bir soruya dayanan durumlarda kullanılmalıdır.

Ürünü satın aldıktan sonra sorunuzu net bir şekilde "notlar" bölümünde belirtmelisiniz. Soruyu hangi şehirden soruyorsanız lütfen bunu da belirtmeyi unutmayın. Zira astrolojik harita çıkarılırken şehir farkı muazzam olabiliyor.

Doğum tarihinizi gün, ay, yıl formatında, doğum saati ve doğum yerinizi de iletirseniz ödeme onaylandıktan 30 gün içinde size geri dönüş yapacağız.

Önemli not: Bazı durumlarda soru kabul edilememektedir (Etik nedenlerle; bebeğimi ne zaman doğurmalıyım? Ne zaman ve nasıl öleceğim? gibi) veyahut harita geçersiz çıkmaktadır. Böyle bir durumda kurallara uygun olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Bir soru astrolojisi, gelecek uzadıkça dallandığı için max. 6 ay sonrasına kadar geçerlidir. Örneğin "ev alacak mıyım?" gibi bir sorunun verebileceği cevap 6 ay geçerli olacaktır. Bir soru tekrar tekrar sorulamaz, böyle bir durumda harita geçersizlik kurallarını geçememektedir. Aynı sorunun tekrar sorulabilmesi için önemli bir gelişme olması gerekmektedir.

Tüm sorular Devrim Dölen tarafından cevaplanmaktadır.


 

Devrim Dölen Hakkında:

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla  paylaştı. 

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendir. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır.


Halî hazırda çeşitli kitap ve araştırma projeleri bulunmaktadır. Kedilerle birlikteliği, astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu0017
MarkaAnalizler
Stok DurumuBu ürün tükenmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.