Tanrı ve Tanrıçanın Uyanışı

Fiyat:
200,00 TL
İndirimli Fiyat (%35) :
130,00 TL
Kazancınız 70,00 TL
3
Şimdi erkeğe ve kadına dair sıraladıklarımızı gökyüzünün rehberliğinde ele alalım, içimizdeki tanrı ve tanrıçaya uyanalım. Toprak ananın ve gök babanın çocukları olarak, öykündüğümüz mutlu hikayeleri yaşamak mümkün mü ona bakalım. Sabah yıldızı Venüs, akşam yıldızı Merkür, "Ben buradayım" diyerek en güçlü ışınlarını değdiren Güneş, haleli haliyle içimize dokunan, kadife ışığıyla salınan Ay, halkalı gezegen Satürn ve diğerleri bize ne diyor?

Göksel konfigürasyonlar, sevdiğimizin haritasındaki yerleşimlerle etkileşince ne yaşıyoruz ve yaşadıklarımız bize neler anlatıyor? Cevaplar için astrolojinin müthiş yol göstericiliğinde sevdiğimizi ve kendimizi keşfe çıkalım.

Yazar: Gülden Bulut
Sayfa Sayısı: 282
Yayınevi: Zodyak Astroloji Yayıncılık
Ebat: 14x20
ISBN: 978-605-06871-8-7Gülden Bulut Hakkında
1977 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü ‘Sosyal Bilimlerde İnsan Çalışmaları’ alanında Yüksek Lisansını tamamldadı. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitimine devam etmektedir. ‘Mitolojik Astroloji & Psikoloji’, ’Külkedisi Pinokyo’yu Seviyor’, ‘Gökyüzünün Söyledikleri’ ve ‘Aşkın Simyası’ adlı kitapların yazarıdır. ‘Külkedisi Pinokyo’yu Seviyor’ adlı kitabı ‘Astrological Archetypes’ adıyla, ‘Mitolojik Astroloji & Psikoloji’ adlı kitabı ise ‘Mythological Astrology & Psychology » adıyla yurtdışında yayınlanmaktadır.

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu0004
MarkaAstroloji Yardımcı Kitapları
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.