Psikolojik Astroloji

Fiyat:
160,00 TL
İndirimli Fiyat (%43,8) :
90,00 TL
Kazancınız 70,00 TL
3


Kimiz, neyiz, yaşadıklarımız neye hizmet ediyor? Bilinçdışının karanlık dünyasında neler olup bitiyor? Astrolojinin bilgeliğinde, psikolojinin yol göstericiliğinde doğum haritalarımız bize ne söylüyor?


Birlikte astrolojinin insan gelişiminde nasıl kullanılabileceğini araştırıp sembollerin gizli diline kulak vereceğiz. Apollon tapınağının girişinde yazan “Kendini Tanı” cümlesinden yola çıkarak, kaderin suçunu yıldızlarda değil kendimizde arayacağız.

Bu kitap, psikolojik astroloji ile ilk kez tanışacaklar için giriş mahiyetinde olup, okuyucuya psikolojik astrolojiyi basit tanımda anlatmak ve sevdirmek için yazılmıştır. O halde şimdi gözünüzü içeriye çevirmeye ve psikolojik astrolojiyle bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?


Yazar: Gülden Bulut
Sayfa Sayısı: 95
Yayınevi: Zodyak Astroloji Yayıncılık
Ebat: 14x20
ISBN: 978-605-717-54-1-0Gülden Bulut Hakkında
1977 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü ‘Sosyal Bilimlerde İnsan Çalışmaları’ alanında Yüksek Lisansını tamamldadı. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitimine devam etmektedir. ‘Mitolojik Astroloji & Psikoloji’, ’Külkedisi Pinokyo’yu Seviyor’, ‘Gökyüzünün Söyledikleri’ ve ‘Aşkın Simyası’ adlı kitapların yazarıdır. ‘Külkedisi Pinokyo’yu Seviyor’ adlı kitabı ‘Astrological Archetypes’ adıyla, ‘Mitolojik Astroloji & Psikoloji’ adlı kitabı ise ‘Mythological Astrology & Psychology » adıyla yurtdışında yayınlanmaktadır.


Diğer Özellikler
Stok Kodu0183
MarkaAstroloji Yardımcı Kitapları
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.