Meslek ve Kariyer Analizi

Fiyat:
1.300,01 TL
Bu ürün temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Doğum saatini bilmeyenler ve netleştirmek isteyenler için.
KDV Dahil 2.000,00 TL
Herhangi bir başlangıç zamanı için en uygun tarih ve saat belirleme danışmanlığıdır.
KDV Dahil 1.500,00 TL
Astrologlarımız tarafından hazırlanan ve Devrim Dölen tarafından kontrolü sağlanan kişiye özel 6 aylık gelecek tahminidir.
KDV Dahil 2.000,00 TL

Dikkat: Yoğunluk nedeniyle teslim süresi 1 aydır.

Meslek ve kariyer analizi, çok kısaca yönlenmeniz gereken noktaları, sembolleri ve sektörleri öğrenmeniz için pratik bir bakış sağlar. Mesleki başarının ne yolla gelecebileceğini, olası yardımları ve engelleri açıklar.

Doğum saatinizin net olması gerekmektedir. Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız öncelikle Rektifikasyon hizmetini satın almalısınız. Ürünü alırken karşınıza çıkacak olan "notlar" bölümüne doğum tarihinizi, yerini ve doğum saatinizi yazarak bize bildirmelisiniz. 

Analiz yaklaşık 7 ila 10 sayfa arasındadır ve sadece meslek ve kariyer odaklıdır. Astrolog Devrim Dölen tarafından hazırlanmaktadır. 

Devrim Dölen Hakkında:

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla  paylaştı. 

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendir. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır.


Halî hazırda çeşitli kitap ve araştırma projeleri bulunmaktadır. Kedilerle birlikteliği, astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu0023
MarkaAnalizler
Stok DurumuBu ürün tükenmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.