Horary Astroloji Semineri (4 Şubat 2021)

Horary Astroloji uzmanlık sınıfının amacı; an’ın kalitesini inceleyerek astroloji alanında başarılı tahminler yapabilecek uzman astrologlar yetiştirmektir.

 

 

Notlar:

* Horary Astroloji sınıfının ilk dersi online 4 Şubat Perşembe akşamı saat 17:30 – 19:30 arasında yapılacaktır.

* Dersler her hafta aynı gün, aynı saattte yapılacaktır.

* Online Horary astroloji dersleri Perculus Plus profesyonel uzaktan eğitim sistemiyle yapılmaktadır. Bugün bir çok üniversite ve özel eğitim kurumunun kiraladığı bu sistem sayesinde, bilgisayara bir şey indirmeniz gerekmeden sadece size gönderilmiş davetiye linki ile bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan derse sadece interneti kullanarak katılabilirsiniz.

* Horary astroloji derslerine katılmanız için sizin kameranız olması gerekmiyor. Derse girdiğinizde eğitmeni canlı izleyebilir ve duyabilir, ders sunumunu da aynı anda izleyebilirsiniz. Öğrenciler sormak istedikleri soruları veya kendi yorumlarını chat bölümünden gerçekleştirirler.

* Dersler kayıt alınmaktadır. Dersi kaçırırsanız veya tekrar etmek isterseniz istediğiniz her yerden ve istediğiniz zaman kayıttan izleme şansınız var.

Online derslerden örnek görüntüler:

 

Canlı derslerden örnek bir kaç görüntü için bkz: 

 


 

 

 

Dikkat: Bu seminere herhangi bir okuldan sadece Temel Seviye öğrencileri katılabilir (Temel gezegen, burç, ev ve açı bilgisi olmalıdır).

 

 

Horary Astroloji Seminer Paketine Bilgi ve Kayıt için: 0532 511 50 51 (Tolga Mustafa Gürbak)

ve astrolojimarket.com

 

13.1.2021

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.