Gökyüzünün Söyledikleri

Fiyat:
250,00 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
150,00 TL
Kazancınız 100,00 TL
3

 

Astrolojiyi daha iyi anlayabilmek için astronominin söylediklerine kulak vermek gerekir. Yer-gök bütünlüğünü astronomi gözüyle ele alan bu kitapta, astronomi tarihinden pratik gökyüzü gözlemine, gözlem araçlarından astrolojik bilgilerin astronomik ışıkta incelenmesine, doğum haritası hesaplamasına kadar birçok konu birçok başlık altında ele alınmıştır.

Astrolog olma yolunda ilerleyen öğrencinin diğer bilimleri de öğrenerek daha büyük bir pencereden bakma zamanı şimdi! Çünkü astronomi, felsefe, psikoloji, coğrafya ve tarih bilmeden yapılan her astrolojik yorum eksiktir, olgunlaşmamıştır. Bu kitap bir nebze olsun bu açığı kapatmak ve daha donanımlı bir astrolog olma yolunda ilerleyenler için yazılmıştır.

 


Yazar: Gülden Bulut

Sayfa Sayısı: 218

3. Baskı: 2021

Yayınevi: Zodyak Astroloji YayıncılıkYazar Hakkında

Gülden Bulut, 1977 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü “Sosyal Bilimlerde İnsan Çalışmaları” konulu Yüksek lisansını tamamladı. Astroloji Akademisi’nde Neoklasik Astroloji Eğitimi aldı. Psychological Astrology of London Centre’daki eğitimini tamamlamış olup halen Diploma Course of the Mercury Internet School of Psychological Astrology eğitimine devam etmektedir. National Council for Geocosmic Research (Ulusal Jeokozmik Araştırmalar Konseyi) temel seviye astrolog sertifikasına sahiptir.

Mitolojik Astroloji ve Psikoloji” ve "Külkedisi Pinokyo’yu Seviyor" adlı kitapların yazarıdır. Psikolojik astroloji eğitmenliği ve danışmanlığı dışında astrolojiyle ilgili çeviriler yapmaktadır.


 

Diğer Özellikler
Stok Kodu0089
MarkaAstroloji Eğitimi Serisi
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.