Dünya Astrolojisi (Mundane) Uzmanlık Sınıfı (9 Aralık 2021)

Dünya Astrolojisi, yani Mundane Astroloji, Dünya üzerindeki siyasal, politik ve doğa olayları konularında analiz ve öngörü yapabilmekle ilgili bir uzmanlık dalıdır. Dünya Astrolojisi (Mundane) uzmanlık sınıfının amacı da Dünya’daki siyasî, ekonomik ve doğal olayları inceleyerek başarılı tahminler yapabilecek uzman astrologlar yetiştirmektir. Bu uzmanlar ek olarak kurumsal, finansal ve adlî astroloji konusunda da Dünya Astrolojisi tahminlerine yardımcı olacak ek bilgiler edinirler.

 

 

Dünya Astrolojisi (Mundane) Uzmanlık Sınıfı Süresi: 16 Hafta

 

 

Notlar:

* İlk ders online 9 Aralık Perşembe akşamı saat 20:30 – 22:30 arasında yapılacaktır.

* Dersler her hafta aynı gün aynı saattte yapılacaktır.

* Online dersler Perculus profesyonel uzaktan eğitim sistemiyle yapılmaktadır. Bugün bir çok üniversite ve özel eğitim kurumunun kiraladığı bu sistem sayesinde, bilgisayara bir şey indirmeniz gerekmeden sadece size gönderilmiş davetiye linki ile bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan derse sadece interneti kullanarak katılabilirsiniz.

* Derslere katılmanız için sizin kameranız olması gerekmiyor. Derse girdiğinizde eğitmeni canlı izleyebilir ve duyabilir, ders sunumunu da aynı anda izleyebilirsiniz. Öğrenciler sormak istedikleri soruları veya kendi yorumlarını chat bölümünden gerçekleştirirler.

* Dersler kayıt alınmaktadır. Dersi kaçırırsanız veya tekrar etmek isterseniz istediğiniz her yerden ve istediğiniz zaman kayıttan izleme şansınız var.

 

Dikkat: Bu uzmanlık sınıfına sadece herhangi bir okulun Temel Seviye Mezunları kayıt yaptırabilirler.

 

 

Genel Bilgiler

  • Tüm eğitim notları ücretsizdir ve sadece Devrim Dölen tarafından bol örnekle ve resimli anlatımlarla hazırlanmıştır. Alıntılar ve çevirilerden oluşan bir yığından veya başkalarının yazdıkları kitaplardan anlam çıkarmaya çalışmazsınız. Sırası geldikçe bunlar gönderilir ve ekstra ücret, kargo masrafı vs. istenmez. Sertifika ücreti de istemiyoruz, saçma geliyor.

 

  • Online dersler kayıt alınmaktadır. Kayıtlı öğrenci olduğunuzda ders kaçırırsanız, dersi kayıttan tekrar etme şansınız mevcut. Hatta bunu yaparsanız çok sevilirsiniz.

 

  • Online Dersler, eğitim bittikten sonra da 4 ay boyunca kayıttan izlenebilir durumdadır.

 

  • Öğrenciler bir önceki dönemi, 1 kereye mahsus olmak üzere % 10 ödeme yaparak tekrar edebilirler. Önceden ücretsizdi, sonra değerini bilmeyenler türedi.

 

  • Online eğitimde sözleşme bağlayıcı değildir, öğrenci istediği zaman kaydı sonlandırabilir ve girmediği derslerin ücretini ödemek zorunda değildir. Genelde sınıflarımız hep dolar ve bir kişinin kontenjanını doldurmuş olursunuz ama yine de bu hakkı sağlıyoruz zira insanlık hali. Elbette bu eğitimi sonlandırma hakkını (camianın, topluluğun ortalama refahını korumak için, yoksa öyle kolay kolay yapmıyoruz, düşünün bir öğrencinin eğitimini sonlandırmışsak neler neler olmuş) kendimize de verdik. Lütfen sözleşmeyi okuyun.

 

  • Ders sırasında 2 mola verilir. İlki 8 dakikalık, ikincisi 5 dakikalık. Bu molalar sizin odağınızı kaybetmemeniz, ihtiyaçlarınızı gidermeniz, ölmemeniz ve eğitimcilerin seslerini dinlendirmesi içindir. Ders sırasında oluşacak nadiren olası olay/geyik veya mola yoluyla kaybedilen zamanlar zaten gerek gruplarda gerekse de dersler, ücretsiz bazı sürprizler yoluyla senelerdir kat be kat fazlasıyla telafi edilmektedir, önemli olan alınan zevki kaybetmeden, esnekliği de koruyarak öğrenmektir.

 

  • Her sınıfın Whatsapp grubu vardır ve bu grupta “görülen” dersler üzerine ayrıca ders sonrası aklınıza gelen soruları da sorabilir, aşırıya kaçmadan geyik bile çevirebilirsiniz. Whatsapp gruplarımız genel olarak aktif, bilgi dolu ve eğlencelidir. İlk bir ay, feci sessizlik hakimdir gerçi. Yine de “topluluğun ortalama refahı” tek kişinin refahından üstün görüldüğünden bazı kurallarımız vardır. Din, siyaset, cinsiyet, başka astrologlar hakkındaki dedikodular, henüz görülmemiş konulardan konuşmalar, korsan pdf kitap vb. yorumlar veya astroloji dışı her konu (sosyal yardımlar, astroloji dışı geyik,karma, tarot gibi spiritüel konular, şiirler vs.) ve herkesin aynı şeyi düşündüğünü, seçtiğini, inandığını varsayarak yazmak yasaktır. Bu kuralları ısrarla çiğneyenlerin üzerine Tolga’yı salıyoruz. Bazı astroloji karşıtlarının safsatalarını konuşmak özellikle teşvik edilmektedir tabi.

 

  • Astroloji Akademisi’ne üye olduğunuz andan itibaren sizi bir öğrenci değil, yol arkadaşımız olarak görüyoruz ve böyle davranıyoruz. Gelişmeniz için uygun şartları sağlıyoruz. Çünkü ileri seviyeyi bitirdiğiniz anda aslında bizi de temsil ediyor oluyorsunuz. Bu nedenle “topluluğun ortalama refah ve mutluluğunu” zedelemeden sizden rahat, samimi ve esnek olmanızı bekliyoruz. Mesela aklınıza takılan en saçma soruyu bile sorabilme rahatlığına sahip olabilmelisiniz. Yoksa üstünüze oynarız.

 

  • Uluslararası sertifika geçerliliği diye bir şey yoktur. Bunu yapanlar sadece web adreslerinde sizin isminizi yazarlar. İleri seviye mezunu olduğunuzda bunu zaten biz de yapıyoruz, herkes de yapabilir. Bu nedenle bize satılmaya çalışılan uluslararası geçerlilik tekliflerini “yanıltıcı hava yarattıkları” için hiç kabul etmedik. İngiltere Astroloji Derneği tarafından “en yetenekli astrolog” seçilen, kitapları yabancı dernekler ve yayınevleri tarafından ücretsiz basılan öğrencilerimiz de oldu, yani uluslararası geçerlilik bir safsatadır, önemli olan sizin kendinizi geliştirmenizdir. Sertifikalarımız fosforsuz olduğundan sadece uluslararası görünürlüğe değil, karanlıkta görünürlüğe de sahip değildir. Zaten bize sertifika için gelmeniz de saçma. Herhangi bir özel şirket size kaşeli bir Astroloji sertifikası basma yetkisine sahiptir. Bunu bir inşaat şirketinden bile alabilirsiniz. Verdiğimiz sertifika sizin sadece Astroloji Akademisi’nden mezun olduğunuzu, “kimin öğrencisi” olduğunuzu ve hangi seviye konusunda yeterli olduğunuzu kanıtlar. Bizim işimiz sizi “astroloji konusunda en gelişkin” noktaya getirmek.

 

  • Samimiyetle laubalilik arasındaki farkı biliyoruz. Sizin de bildiğinizi varsayıyoruz.

 

 

 

Canlı derslerden örnek bir kaç görüntü için bkz: 

 

 

Öğrenci yorumları ve diğer tüm şeyler için tüm bir profile göz atın: https://www.instagram.com/devrimdolen/

 

 

 

Eğitmen Devrim Dölen’dir.

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla  paylaştı.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği’nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi’ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır.

Ana mesleği borsacıdır (Hisse Senetleri Piyasası), günümüzde serbest yatırımcı olarak da devam etmektedir. Karate’de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, yatçılığı, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 

Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:

Astroloji Eğitimi 2

Astroloji Eğitimi 1

Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri

2021 Gökyüzü Takvimi

2020 Gökyüzü Takvimi

2019 Gökyüzü Takvimi

2018 Gökyüzü Takvimi

Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji

Asteroid Sözlüğü (Program)

Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler

Temel Seviye 2: Burçlar

Temel Seviye 3: Evler

Temel Seviye 4: Açılar

Zodyak Astroloji Dergisi

 

 

Ders Programı

1 Oryantasyon & Genel Mundane Göstergeleri
2 Genel Mundane Göstergeleri 2
3 Sosyal / Siyasal Olaylar (Zaman ve Coğrafî Konum Belirleme)
4 Sosyal / Siyasal Olaylar (Zaman ve Coğrafî Konum Belirleme)
5 Doğa Olayları (Zaman ve Olay Belirleme)
6 Doğa Olayları (Coğrafî Konum Belirleme)
7 Finans (Ekonomi, borsalar ve genel göstergeler)
8 Finans (Tahmin Yapılandırma)
9 Ülke ve Şehir Haritaları Nasıl İncelenir (Natal ve mundane özel teknikler)
10 Ülke ve Şehir Haritaları Nasıl İncelenir (Gelecek Tahmini, Ülkeler Astrolojisine özel teknikler ve Coğrafî Yöntemler)
11 Kurumsal Astroloji (Şirket Haritalarını İnceleme)
12 Kurumsal Astroloji (Şirket Haritalarını İnceleme)
13 Adlî Astroloji (Etik, genel bilgiler)
14 Dünya Olayları İnceleme Atölyesi
15 Coğrafi Astroloji İnceleme Atölyesi
16 Sınav

 

23.11.2021

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.