Doğum Haritası / Yaşam Analizi ( Seher Tartan )

Fiyat:
1.200,00 TL
10
Kargo Bedava
Astroloji Akademisi olarak yoğun talep nedeniyle doğru analizlere ulaşabilmeleri için bu hizmete başlamış bulunmaktayız. Akademimizden başarı ile ileri seviyeden mezun olmuş ve danışmanlık deneyimi olan astrologlarımız ile bu hizmeti sunmaktayız. Öncelikle bu danışmanlık için doğum gün ve saatinizin net bilinmesi gerekir. Bu bilgileri, danışmalığı site üzerinden satın aldıktan sonra tolgatmg6@gmail.com adresine gönderin. Seher hanım, yoğunluğuna bağlı olarak 7 ila 10 gün içinde raporunuzu yazıp faturanız ile birlikte kargo ile size gönderilir. Tavsiyemiz; raporunuzu inceleyin ve aklınıza takılanları not edin; ardından müsait olduğunuzda sizi danışmanımız ile görüştürelim. Tabi bu görüşme bir seferliğe mahsus olup raporunuz inceleyip danışmanız sizin için daha verimli olur.

Danışmanlık ile ilgili sorulanız ve irtibat için TolgaM.G. Tel: 0532 511 50 51

YAŞAM ANALİZİ

Doğum anında gökyüzündeki gezegensel konum ve ev pozisyonları incelenerek  doğum haritanızın potansiyellerini nasıl kullanmanız  gerektiği konusunda bilgilenmenizi, olumlu ve olumsuz yanlarınızla kendinize objektif bakabilmenizi sağlayan;  yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi hangi alanlarda geliştirebileceğinize dair  farkındalık kazanabileceğiniz, yaşam yolunuzda ilerlemek istediğiniz konularda yaşanan tıkanıklıklar ve tekrar eden zorluklara karşı hayata nasıl yön verebilirim sorusuna yanıt bulabileceğiniz, kendi özgür iradeniz doğrultusunda doğum haritanızı kullanabilmek adına yapılan astrolojik çalışmadır.

Yaşam amacınız, kadersel etkiler, farkında olmadığınız ancak gelişiminize engel olan korkularınız, olası sağlık sorunları, maddi ve manevi şans ve fırsatların hangi yollarla gelebileceğine dair analizler...


SEHER TARTAN  Astroloji Akademisi Mezunu  Zodyak Astroloji Dergisi Yazarı

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu0145
MarkaAstroloji Akademisi
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.