GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Coğrafi Astroloji

Coğrafi Astroloji
Coğrafi Astroloji
Coğrafi Astroloji
Coğrafi Astroloji
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
150,00 TL
150.00 www.astrolojimarket.com
26,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Sınırlı Sayıda
SON 2 ADET

Yazar: Devrim Yılmazer

Dil: Türkçe

Basım Yeri: İzmir

1. Baskı: Şubat 2015

Yayınevi Adı: Zodyak Astroloji

Ebatlar: 20 X 28,5 Cm.

Kağıt: 60 gr. Enzo

Cilt: Sert Suni Deri Cilt üstüne koruyucu kapak

Sayfa Sayısı: 239

ISBN: 9786056479748
 

Kitap Hakkında

Astroloji zaman ve mekana dayalı bir bilgi. Fakat bizler genel olarak astrolojinin zamana dayalı bilgisini kullanırken, mekana dayalı olanına gereken önemi atfetmeyebiliyoruz. Halbuki bir insan her yerde mutlu, her yerde mutsuz olamaz. Veya her konu ayrı mekanlarda farklı sahne alır, mekan değişimleri çoğunlukla dramatik değişimlere neden olur. Bunun en güzel örnekleri, Salvador Dali gibi sanatçıların mekan değişimleriyle gelen büyük sanatsal değişimleri veya Newton gibi biliminsanlarının mekan değişimleriyle gelen yeni analitik görüşleridir. Mekanlar da aynı astrolojik bir harita gibi kişiye özeldir. Örneğin seyahat seçimlerinde, taşınmalarda, partner seçimlerinde, köken araştırmalarında vs. Coğrafi Astroloji dışında, bunların cevaplarını arayabileceğiniz başka bir teknik yoktur. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, hem astrolojinin mekana dayalı olan eksik kısmını gidermekte, hem de mekanı kişiye özel yorumlayabilmenin yöntemlerini anlatmaktadır.

Parankartografiden, jeodezik haritalara, coğrafi astrolojiye dair tüm teknikleri içeren ilk kitap ülkemizde çıktı ve orjinal olma özelliği taşıyan bir branş kitabıdır. 2002’den beri coğrafi astrolojideki teknikleri yayınlayan Devrim Yılmazer, bu çalışmasıyla kişisel coğrafi alternatifleri değerlendirdiği gibi bir çok başka bilgiye de yer veriyor. Örneğin bitkilerin en iyi geliştikleri yerin evinizin Ay bölgesinde yer alması gibi.  Kitabı ilginç kılan diğer bir özellik, kartografik teknikler kullanılmadan, sadece horoskopik teknikler kullanılarak da yer seçimine yardımcı olabilmesidir.

 

Devrim Yılmazer Hakkında

24 Şubat 1975 Ankara doğumludur. Viyana Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Gazetecilik ve İletişim Bilimleri bölümünü yüksek lisans derecesiyle tamamladı. Bitirme tezini 01.07.2009’da “Antik Yunan Literatüründe Astroloji, Kader ve Özgür İrade” başlığı altında teslim ederek mezun olmuştur. 2006’da üniversitede yan bölüm olarak okuduğu Felsefe Bölümü için “Astroloji ve Bilim” başlıklı makalesini verdi. Bunların dışında, geçmişte yayınlanmış olan XI. Ev dergisine çeşitli makaleler yazdı.

1989 yılından beri astrolojiyle ilgilenen Yılmazer, şu anda Astroloji Türkiye sitesinin ve çeşitli astroloji gruplarının yöneticisidir ve Zodyak Astroloji Yayıncılık’ın ortaklarındandır. Ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesinde astroloji eğitmenliği yapmaktadır.

Astrolojinin İncili olarak bilinen Tetrabiblos’un ilk cildini 2014 yılının Mayıs ayında Türkçe’ye kazandırmıştır. Halî hazırda çeşitli kitap projeleri vardır. Bunlar arasında, Türkiye’nin şehirlerine dair bir mundane çalışma olan İl İl Astrolojik Türkiye ve Viyana Üniversitesine verdiği “Kader ve Özgür İrade” ile ilgili bitirme tezini, sadece Antik Yunan’da kalmayıp diğer çağlara da yayarak yazmayı planladığı Astrologica isimli kitap serileri bulunmaktadır.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu0003
MarkaAstroloji Bilgileri Serisi
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.