Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

Fiyat:
250,00 TL
Bu ürün temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

(Genişletilmiş 2. Basım)
130,00 TL
KDV Dahil 120,00 TL
%7,7
Gülden Bulut'un yazdığı, Psikolojik Astroloji Temel Kitabı
84,00 TL
KDV Dahil 60,00 TL
%28,6
Solar Return astrologların en çok kullandığı yıllık öngörü tekniklerinden birisidir. Bu kitap, Solar Return haritalarının temel ilkelerine bir giriş niteliği taşımakla birlikte, yazarların kendi araştırmalarından da kesitler taşımaktadır.
60,00 TL
KDV Dahil 45,00 TL
%25

 

Yazarlar: Devrim Dölen & Emine Gücek

Dil: Türkçe

Basım Yeri: İzmir

1. Baskı: Aralık 2016

Yayınevi Adı: Zodyak Astroloji

Ebatlar: 13,2 X 19,7 Cm.

Sayfa Sayısı: 376

ISBN: 978-605-66717-3-9Astrolojinin temelleri binlerce yıl önce, insanı ve insanın yaşadığı çevreyle uyumunu anlama ihtiyacıyla atıldı. Bugün doğadan sanki kopukmuş gibi yaşasak da, hala bitkiler aleminin de içinde bulunduğu doğanın bize sunduklarına ve insafına muhtacız.

İnsan kendisini doğadan ayrı bir varlıkmış, bir bireyselliği varmış gibi görür. Halbuki duygu durumları da dahil olmak üzere insan biyolojisi tamamen birbirine yabancı varlıkların bir ortak yaşamıdır. Mitokondriden bağırsak bakterilerine kadar. Bitkiler alemi de farklı değil. Birbirimize bağımlı ve eş güdümlü yaşıyoruz.

Kendini anlama çabasında insan ilk önce varlığının bir ortak yaşam ürünü olduğunu idrak etmeli ve yabancı varsaydığı doğal çeşitliliğin renklerini anlamalıdır. Bir bitkiyi anlamak kendini anlamanın basamaklarından birisidir.  

Bu kitabın 64 sayfalık 1. bölümünde yukarıda bahsi edilen Gaia hipotezinden iatromathematics'e (medikal astroloji), doğal sembollerden bitkiler aleminin içine sızmış hoax'lara değinmeye çalıştık. 

307 sayfalık 2. bölüm ise bazı bitkileri mitoloji ve astroloji ile birlikte anlatmaktadır. 

 

Devrim Dölen Hakkında:

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla  paylaştı. 

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendir. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır.


Halî hazırda çeşitli kitap ve araştırma projeleri bulunmaktadır. Kedilerle birlikteliği, astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 

Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:

 

Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji

 

Asteroid Sözlüğü (Program)
 

Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

 

Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Temel Seviye 2: Burçlar (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Temel Seviye 3: Evler (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Temel Seviye 4: Açılar (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Zodyak Astroloji Dergisi (Çok yazarlı)

  

Emine Gücek Hakkında:

 

11.07.1978 Adana doğumlu olup ilk eğitimini Mersin’de, orta ve lise eğitimini Adana'da tamamlamıştır. 1999 yılında Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi Edebiyat öğretmenliğinden mezun olmuş ve mezuniyet sonrası ülkenin farklı illerinde eğitimcilik yapmıştır.

Zaman adını verdiğimiz döngüsel varoluş düzleminde münasebetsiz uzun hüzünleri ve manasız kısa sevinçleri anlamlandırma noktalarıyla birlikte, kendi içine yaptığı uzun yolculuklarda astroloji hayatının orta noktasında var olmaya devam etmiştir.

Astrolojiye olan ilgisi yaşamın aslında zamanı ve mekanı yaşlandırmaktan daha da öte bir şey olduğunu farkettiği ve "AN"ların kalitesinin büyüsünü keşfettiğinde ortaya çıkmıştır. 15 yıllık astroloji serüveni ve astrolojik sembolleri çözme çabasında yol onu Astroloji Akademisi'nin değerli eğitmenleri Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer ile buluşturmuştur. 2012 yılında Temel ve İleri Seviye Astroloji eğitimlerini tamamlayarak Astroloji Türkiye, Astroloji Akademisi'nden mezun olmuştur.

Yay yükselenli ve 9. ev stelyumlu haritası vaatlerini gerçekleştirme noktasında onu, bitmek bilmeyen bir araştırma arzusuna, yayıncılık, farklı kültürleri tanıma isteğine doğru çekmiştir. Seyahat etmiş olduğu yerlerdeki bölgeye has gözlemlerini,bölgenin tarihi ve turistik mekânlarıyla birlikte dokusunu paylaşmak istemiş ve bu nedenle gezmelerde.com gezi-seyahat portalını açmıştır. Halen kişisel ve kurumsal astrolojik danışmanlıklar ile birlikte Astroloji eğitimleri vermektedir.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu0051
MarkaAstroloji Yardımcı Kitapları
Stok DurumuBu ürün tükenmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.