Astronomi Webinarı (Devrim D.G.)

Fiyat:
2.000,00 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
1.800,00 TL
Kazancınız 200,00 TL


Güncelleme: Bu seminerin canlı yayını bitmiştir. Ama isterseniz satın alarak kayıttan izleyebilirsiniz.
Bilgi için: 0532 511 50 51 (Tolga Gürbak) Bu seminer, astrologlara ve astrolojiseverlere astronomi ile ilgili bilgileri aktarmayı hedeflemektedir ve 3 gün (24, 25 ve 26 Ekim) sürecektir. Devrim Dölen tarafından aktarılacak olan temel ve detaylı astronomik bilgiler, Sümerler başta olmak üzere eski mezopotamya kavimlerindeki bilgileri de içermekte. Ayrıca evrimsel biyoloji ve evrimsel psikoloji ışığında da astrolojiye fayda sağlayacak astronomik bilgiler edineceksiniz. Mitoloji, astronomi, evrim ve astroloji birbirleriyle bağlantılı ve aslında içiçe geçmiştir. Ne varki bu bağlantılar günümüzde pek bilinmiyor, bilinenler biraz safsatalara karışmış halde ve gerçekler de neredeyse kaybolmak, sadece spiritüel bilgi olarak kalmak üzere.

 

> Bu Astronomi Semineri, bu nedenlerle, öncelikle bu içiçe geçmiş ve birbirinden ayrılamaz gerçeklerin korunumunu hedeflemektedir.

> Diğer bir hedefi ise astronomi ve astronomik gelişmelerle ile ilgili doğru tahminler yapmayı astrologlar için kolaylaştırmaktır. 

> İnsanoğlu ve diğer canlılar nereden geldi, ne yaşıyor ve nereye gidiyor?

> Karadelikler, samanyolunun kökeni, akdelikler, göktaşları, gökyüzü gözlemi, insanlığın ve diğer canlıların uzay macerası, çoklu evren kuramı, gezegen düğümleri vb. gibi temel astronomik bilgiler, astronominin canlılara etkisinin fiziksel kanıtları (yani astrolojinin fenbilimsel kanıtları), bazı gizemlerin cevapları (Tunguska, bazı Rus ve Amerikan araştırmaları, gelecekteki Ay kütüphanesi vb.)

 

 

Fikir vermesi açısından bazı hangi sorularınıza yanıt alabileceğinizi aşağıda sıraladık;

 

* Sümerlerin astroloji ve astronomi bilgisi zamanla kayboldu ve değiştirildi mi? Sümerler neleri biliyorken bu bilgi Adad/Babil/Yunan/Roma kaynaklarında hangi etkilerle kaybolmuştu? Başka neler değişti ve esintiler var mı? 

* Helenler neden Venüs'ü akşam ve sabah yıldızı olarak algıladı?

* Anunnakiler hangileri ve astronomik açıdan hangi göksel cisimleri sembolize ediyorlar?

* Zodyak Çeşitleri, Burçlar ve Zodyak/Burçlar Hakkındaki Gerçekler, Tarihi

* Dünya fiziksel ve psikolojik açıdan hangi astrolojik devirlerden geçti ve geçiyor? (Takımyıldızlara dayanan çağlar değil, başka.)

* Başak devrinde yaşananların günümüze ne etkisi var? Olanlar aslında herşeyin bir tekrarı ve aynısı mı?

* İnsanoğlu ve diğer canlılar hala bu etkilerle mi yaşıyor? Balık, Koç ve Boğa devri geçmişte nasıl yaşandı? Bu bize, günümüz astroloji bilgisine ne fayda sağlıyor? 

* Cheesecake neden lezzetli gelirken brokoliyi bazı insanlar sevmiyor? Astronomi, astroloji, mitoloji ve evrimsel biyolojiyle böyle bir detayın ne ilgisi var?

* Küçük şeylerin etkisi neden büyük? Neler tekrar tekrar ve aynı şekilde oluyor?

* Kader ve özgür irade nerede devreye giriyor? Geçmişteki astronomik ve astrolojik etkilerle ne ilgisi var?

 

 

Webinar Perculus üzerinden yapılmıştır, Size hesap açılıp kullanıcı adı ve şifreniz 2 iş günü içinde whatsapp üzerinden yollacaktır.
Webinar satın alındıktan sonra 3 Ay boyunca izlenebilecektir.

Bilgi almak için lütfen Tolga Mustafa Gürbak'la irtibata geçin: 0532 511 50 51

Not: Astroloji Akademisi öğrencilerine  (Temel ve İleri Seviye Öğrencilerine) ve Astroloji Derneği üyelerine indirimli fiyatı 1.000 TL dir. 

        Astroloji akademisi ve dernek üyeleri siteden satın alma yapmayacak aşağıda bulunan banka hesap bilgileri bölümündeki bankalardan birine havale yapıp Tolga Bey'e bilgi verecekler.

Satın aldığınızda Fatura Bilgilerinizi ve eposta adresinizi Whatsapp üzerinden Tolga bey'e iletmeniz gerekmektedir. İletilmediği takdirde eğitim açılamayacaktır!

 
Banka Hesap Sahibi Şube Kodu Hesap No IBAN
Halkbank Zodyak Astroloji Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. 0734 10260583 TR65 0001 2009 7340 0010 2605 83
Finansbank Zodyak Astroloji Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. Güzelyalı / İzmir 39645023 TR79 0011 1000 0000 0039 6450 23
Diğer Özellikler
Stok Kodu0161
MarkaAstroloji Akademisi
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.