6 Aylık Detaylı Astrolojik Tahmin

Fiyat:
1.200,00 TL
5.0 5
Bu ürün temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Doğum saatini bilmeyenler ve netleştirmek isteyenler için.
KDV Dahil 500,00 TL
Herhangi bir başlangıç zamanı için en uygun tarih ve saat belirleme danışmanlığıdır.
KDV Dahil 400,00 TL
Doğum gün ve saatiniz net olmalıdır. Yaşam amacınız,kadersel etkiler,farkında olmadığınız ancak gelişiminize engel olan korkularınız,olası sağlık sorunları,maddi ve manevi şans ve fırsatların hangi yollarla gelebileceğine dair analizler...
KDV Dahil 1.200,00 TL

Yoğunluktan dolayı şu anda hizmet verilememektedir.


Astrolog Devrim Dölen tarafından hazırlanan, kişiye özel 6 aylık gelecek tahminidir. Sanal zeka, yani bilgisayar çıktısı değildir. Astrolog tam bir gün boyunca haritanızı analiz eder ve raporu eliyle yazar. Rapor yaklaşık 10-15 sayfa tutmaktadır.

Uyarı: Bu raporun başarısı için doğum saatinin tam ve doğru olması gerekmektedir. Eğer doğum saatinizden emin değilseniz öncelikle doğum saatinizin düzeltilmesi için rektifikasyon danışmanlığı almalısınız.

Sipariş verirken "notlar" bölümünde bize mutlaka göndermeniz gereken bilgiler şunlardır:

Doğum tarihi (Gün,ay,yıl formatında)
Doğum yeri 
Doğum saati


 

Devrim Dölen Hakkında:

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla  paylaştı. 

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında kurulan, astrolojiyle ciddi anlamda ilgilenen ve ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendir. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır.


Halî hazırda çeşitli kitap ve araştırma projeleri bulunmaktadır. Kedilerle birlikteliği, astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

 

Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:

 

Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji

 

Asteroid Sözlüğü (Program)
 

Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

 

Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Temel Seviye 2: Burçlar (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Temel Seviye 3: Evler (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Temel Seviye 4: Açılar (Devrim Yılmazer'le birlikte)

 

Zodyak Astroloji Dergisi (Çok yazarlı)
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu0026
MarkaAnalizler
Stok DurumuBu ürün tükenmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.